Tupehooldus (kuidas oma tupe eest hoolt kanda)

Sinu tupp on sisuliselt mõeldud isepuhastuma ja tupe hea tervise võti on üldiselt enda eest hoolitsemine tasakaalustatud toitumise ja trenni tegemise kaudu. Kuid isegi terve tupp saab regulaarsest intiimhoolduse rutiinist kasu. Suurem osa naistest ajab häbemekarvu või vahatab ning need tavalised karvade eemaldamise meetodid võivad põhjustada selliseid probleeme nagu nahaärritus, punased laigud ja ebamugav sügelus. Paljud naised tunnevad tupehoolduse suurenenud vajadust ka menstruatsiooni ajal ja pärast sünnitust kui nahk on tavapärasest tundlikum. Intiimhooldus ei pea olema keeruline ja see võib aidata kaasa tupepiirkonnas ebamugavuste ennetamisele ning puhtuse ja värskuse tundmisele.

Karvade eemaldamine

Raseerimine on odav karvade eemaldamise meetod, mida saab hõlpsasti teha ka kodus, mistõttu pole üllatav, et see on ülekaalukalt kõige tavalisem karvade eemaldamise meetod. Negatiivne külg on, et sellel on kalduvus põhjustada nahaärritust, sügelust, punaseid laike, sisselõikeid, sissekasvanud karvu ja infektsioone. Enamik naisi eemaldab vähemalt osa häbemekarvadest ja stiil varieerub kergest korrastamisest kuni täiesti paljaks ajamiseni. Sõltumata valitud stiilist kasuta raseerimisel alati teravat raseerimisvahendit ja kaalu karvade lõikamist kääridega. Raseerimisrutiini omandamiseks ja ärrituse riski minimeerimiseks toimi järgmiselt:

Naha puhastamiseks ning nahalähedasemaks raseerimiseks pese häbet pehme, pH-tasakaalus vahuga nagu Multi-Gyn FemiWash

Kanna peale paks raseerimiskreem ja raseeri karvade suunas, et vältida sisselõikeid ja sissekasvanud karvu. Pärast iga tõmmet loputa karvad ja proovi mitte minna üle sama koha rohkem kui üks kord.

Loputa, kuivata puhta rätikuga ja kanna meeldiva jahutava efekti saamiseks peale Multi-Gyn IntiSkin`i. Multi-Gyn IntiSkin rahustab ja niisutab ka ärritunud nahka.

Pesemine

Häbeme (suguelundite välimiste osade) korrapärane pesemine võib aidata sul end puhtana ja värskena tunda, kuid ära sellega üle pinguta. Häbeme pesemine üks kord päevas või menstruatsiooni ajal kaks korda päevas on piisav. Väldi oma intiimpiirkonnas parfüümseebi kasutamist ja eelistatavalt vali hügieenitoode, mis on spetsiaalselt välja töötatud häbeme jaoks, näiteks Multi-Gyn FemiWash.

Menstruatsiooni ajal ja pärast tupesisest seksi võiksid puhastada ka tuppe (suguelundite sisemised osad). Kui teed seda, siis loputa tuppe kasutades painduva pudelikaelaga naistesõbralikku pigistatavat pudelit Multi-Gyn Vaginal Douche. Tupeloputusseadet saad kasutada koos spetsiaalselt koostatud Multi-Gyn Tablets tablettide või lihtsalt leige veega.

Hügieen liikvel olles

Kas oled kahe pesukorra vahel või pead liikvel olles end värskendama? Ka sellele on lahendus. Puhasta häbet Multi-Gyn IntiSkin salvrätikutega, seejärel kasuta Multi-Gyn IntiSkin`i jahutava, rahustava efekti saavutamiseks. See lihtne protseduur puhastab tõhusalt tupepiirkonda ja kõrvaldab lõhna jättes värske tunde. Mõlemat toodet võib kasutada nii tihti kui soovid ja need mahuvad hõlpsalt käekotti.

Rasedus

Paljudel naistel on raseduse ajal ja pärast sünnitust tupepiirkonnas ebamugavustunne ja tundlik nahk. Sel ajal pead võib-olla täiendama oma tavapärast hügieenirutiini spetsiaalselt raseduse jaoks välja töötatud toodetega. Multi-Gyn Compresses kompressid võivad aidata leevendada tundlikku nahka ja toetada intiimpiirkonna loomulikku paranemisprotsessi raseduse ajal ja pärast sünnitust.

Näpunäited tupe hooldamiseks

Kui tegemist on sinu tupega, võib ennetustöö palju ära teha. Vaata neid intiimhoolduse näpunäiteid, et minimeerida ärritusriski ja hoida oma intiimpiirkonda tervena nii seest kui väljast:

  • Kanna looduslikest materjalidest, eelistatavalt puuvillast, valget pesu
  • Väldi stringide kandmist
  • Pese aluspesu lõhnatu pesuvahendiga ja loputa hästi
  • Kaalu magamist aluspesuta, et lasta tupel hingata
  • Vali alati spetsiaalselt intiimhoolduseks mõeldud hügieenitooted
  • Väldi tupepiirkonnas hügieenitooteid nagu spreid ja deodorandid, lõhnaõlid, mullivanni vahud, vanniõlid, talk ja pulber
  • Kuivuse raviks kasuta vee- või ränipõhist tupeniisutajat
  • Proovi libestit kuivuse vastu seksi ajal